Huragan Wołomin - KS Wisła Jabłonna

• autor: trenerpapis, 2016-04-04 18:36

HURAGAN WOŁOMIN   -   KS WISŁA JABŁONNA

5   -   2

PIERWSZY MECZ LIGOWY RUNDY WIOSENNEJ WIĘC TRZEBA SIĘ CIESZYĆ ZE ZWYCIĘSTWA ALE...

DŁUGO CZEKALIŚMY NA ROZPOCZĘCIE RUNDY WIOSENNEJ WIĘC SAM FAKT GRANIA WRESZCIE O PUNKTY NA PEWNO CIESZY. PODSUMOWUJĄC MECZ Z WISŁĄ JEDNYM ZDANIEM NALEŻAŁOBY NAPISAĆ "WYNIK LEPSZY NIŻ GRA". PIERWSZĄ POŁOWĘ NIBY WYGRALIŚMY 3:0 ALE I TAK PRZECIWNIK MIAŁ DWA STRZAŁY W SŁUPEK PRZY KTÓRYCH NASZ BRAMKARZ STAŁ JAK WMUROWANY. PÓŹNIEJ WISŁA STRZELIŁA NAM DWIE BRAMKI W ODSTĘPIE KILKU MINUT I ROZPOCZĄŁ SIĘ NAJGORSZY FRAGMENT MECZU JAKI WIDZIAŁEM W WYKONANIU TEJ DRUŻYNY. BEZŁADNA KOPANINA, WYBIJANIE, STRATY, NIEDOKŁADNOŚCI. KOSZMAR. NA SZCZĘŚCIE STRZELILIŚMY NA 4:2 I TO USPOKOIŁO SYTUACJĘ ALE MUSIMY NAUCZYĆ SIĘ RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM NA BOISKU, ZACHOWYWAĆ WIĘCEJ SPOKOJU.

Skład: Wronka - Krystian, Babi, Radziu, Przybi - Kaflu, Aro - Janko, Janek, Anti - Maciek