• autor: trenerpapis, 2016-04-22 21:29

HURAGAN WO£OMIN   -   ¦WIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI

0   -   4

PRZECIWNICY BYLI SZYBSI, SILNIEJSI I BARDZIEJ CHCIELI WYGRAÆ...

W OSTATNIM MECZU POZWOLILI¦MY ¦WITOWI NARZUCIÆ SWÓJ STYL GRY. BY£O DU¯O KRZYKU, KOPANINY, DYSKUSJI Z SÊDZIAMI, DALEKICH WYKOPÓW PI£KI. PONIEWA¯ NIE ÆWICZYMY TAKICH RZECZY NA TRENINGACH NIE WYCHODZI£O NAM TO NAJLEPIEJ. 3-4 RAZY W MECZU ZAWODNICY "OGARNÊLI" SIÊ I ZAGRALI TAK, JAK TRENUJEMY I OD RAZU BY£Y Z TEGO SYTUACJE BRAMKOWE DLA NAS. NIESTETY NIC NIE STRZELILI¦MY, NIE ZAWSZE SIÊ UDAJE. NATOMIAST "PO SWOJEMU" GRALI¦MY W SUMIE JAKIE¦ 5 MINUT A PRZEZ 75 MIN POZWOLILI¦MY ¦WITOWI GRAÆ TAK, JAK CHCIA£. I WYNIK JEST, JAKI JEST. WNIOSKI? MUSIMY JESZCZE MOCNIEJ TRENOWAÆ TO, CO POTRAFIMY ROBIÆ - CZYLI GRAÆ SZYBK¡, P£ASK¡ PI£K¡ PO ZIEMI. MAM NADZIEJÊ, ¯E ZAWODNICY WYKA¯¡ PODRA¯NION¡ AMBICJÊ I BÊD¡ CIʯKO TRENOWAÆ ABY ZMAZAÆ PLAMÊ PORA¯KI. MAM RÓWNIE¯ NADZIEJÊ, ¯E FREKWENCJA NA TRENINGACH WZRO¦NIE.

Sk³ad: Wrona - Krystian, Babi, Radziu, Sobi - Kaflu, Aro - Bartek J., Janek, Anti - Maciek

Ponadto zagrali: Przybi, Tupta, Kielczyk, Bierni